Haber

Kaan Yıldırım kimdir? Kaan Yıldırım nerelidir, kaç yaşındadır? Kaan Yıldırım hayatı ve biyografisi!

Kaan Yıldırım 24 Aralık 1986’da İstanbul, Türkiye’de doğdu. İngiltere, Londra Brunel Üniversitesi’nden pazarlama derecesi ile mezun oldu. Peki Kaan Yıldırım kimdir? Kaan Yıldırım nerelidir, kaç yaşındadır? Kaan Yıldırım’ın hayatı ve biyografisi nedir? Detaylar burada…

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986’da İstanbul’da doğdu. İngiltere’de London Brunel University’den mezun olduktan sonra Başşehir Connection Sciences Academy’de oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk kariyerine Lost dizisi ile başlamıştır. Bu dizide Kadir karakterini canlandırmıştır. Ancak Yıldırım asıl çıkışını Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil ve Şebnem Bozoklu’nun oynadığı “Ulan İstanbul” dizisiyle yaptı. 2015 yılında Ezgi Eyüboğlu ile başrollerini oynadığı İsim Memnunluk adlı yaz dizisinde Batu Değirmenci karakterini canlandırmıştır. TRT ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde kendi adını taşıyan karakteri canlandırmıştır. Son olarak Hekimoğlu dizisinde rol almaktadır.

Ezgi Eyüboğlu ile 14 Mayıs 2016 tarihinde Esma Sultan Yalısı’nda evlendi. Çift, 26 Haziran 2019’da sürpriz bir kararla boşandı.

FİLMOGRAFİ

Dizi:

Kayıp

Ulan İstanbul

adı mutluluktur

Kalbim Ateşin Yeridir

Klavyeciler

insanlık suçu

Yüzük

Hekimoğlu

Sinema:

Ümmü Sibyan: Pitch

Mümkün değil!

Şirket

akincilarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu